-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П-266_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги по інженерному супроводу гвинтових вибійних двигунів)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-002256-a
Торги не відбулися
61 707 429.17
UAH без ПДВ
Номер:
685f58ca0b8b4f38ae466a95cbf028eb
Внутрішній номер закупівлі:
29617788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-002256-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Дорохова +380444612797 yuliia.dorokhova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
61 707 429.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 10:12 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 10:12 - 13.07.2026 15:00
Аукціон:
з 14.07.2026 13:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴61 707 429.17 Послуги по інженерному супроводу гвинтових вибійних двигунів