-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П-266_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги по інженерному супроводу гвинтових вибійних двигунів)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-002256-a
Торги не відбулися
61 707 429.17
UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 10:12 - 10.07.2026 00:00
Відповідь надана
Надання сертифікатів API
Номер:
1ba240b36b264e42a0d05980b93858d4
Дата опублікування:
02.07.2026 10:59
Опис:
Підтвердіть, будь ласка, що конструкція ГВД, матеріал виготовлення, механічні властивості, термообробка, контроль якості та випробування - для Вас не важливо, і може не відповідати вимогам API, окрім різей?
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику! Дякуємо вам за інтерес, виявлений до цієї закупівлі! За результатами розгляду вашого звернення до тендерної документації повідомляємо, що встановлені вимоги Тендерною документацією для даної процедури передбачено надання відповідних сертифікатів, область дії яких розповсюджуються на нарізання різьб для різьбових з’єднань з упорними торцями) (Threading for Rotary Shouldered Connections) або сертифікату API-7-2 на замкові різьби (Rotary Shouldered Connections Threads та не містять вимоги щодо матеріалу виготовлення, механічних властивостей, термооброблення.
Дата відповіді:
03.07.2026 13:51
Відповідь надана
Надання сертифікатів API
Номер:
6a7e3821c9c54416ae83589daa578a76
Дата опублікування:
01.07.2026 10:47
Опис:
Шановний Замовнику! У Додатку 2 ТД у п.3.1.5 Вами вимагається від Учасника надання "сканованої копії діючого сертифікату API-7-1, виданого виробнику обладнання, яким буде надаватись послуга (Область дії сертифікату розповсюджується на нарізання різьб для різьбових з’єднань з упорними торцями) (Threading for Rotary Shouldered Connections) АБО сканованої копії діючого сертифікату API-7-2 на замкові різьби (Rotary Shouldered Connections Threads). Стосовно цієї вимоги маємо зауваження (1) і питання (2):
1) API Spec 7-1 — регламентує конструкцію, матеріали, механічні властивості, термообробку, контроль якості та випробування самого виробу. Якщо виріб має замкові різьби (RSC), то він повинен бути спроєктований під неї, але детальні вимоги до профілю різьби, допусків, калібрів і технології нарізання більше не містяться в цьому стандарті. Вони - в API Spec 7-2.
2) Чи достатньо Вам надати тільки один з вищезгаданих сертифікатів? Наприклад, тільки API Spec 7-2 на замкові різі? А конструкція (дизайн) та інше - для Вас не важливо, і може не відповідати вимогам API?
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику! Дякуємо вам за інтерес, виявлений до цієї закупівлі! За результатами розгляду вашого звернення до тендерної документації повідомляємо, що Замовником встановлена вимога про надання не загального API-7-1, а чіткого сертифікату (Область дії сертифікату розповсюджується на нарізання різьб для різьбових з’єднань з упорними торцями) (Threading for Rotary Shouldered Connections) або скановану-копію діючого сертифікату API-7-2 на замкові різьби (Rotary Shouldered Connections Threads). Відповідність встановленим вимогам тендерної документації буде надання «скановану-копію діючого сертифікату API-7-1, виданого виробнику обладнання, яким буде надаватись послуга (Область дії сертифікату розповсюджується на нарізання різьб для різьбових з’єднань з упорними торцями) (Threading for Rotary Shouldered Connections) або скановану-копію діючого сертифікату API-7-2 на замкові різьби (Rotary Shouldered Connections Threads).
Дата відповіді:
02.07.2026 10:18
Відповідь надана
Щодо подовження термінів подачі ТП
Номер:
82cde8fc76ae4f34809be2d2e614dc51
Дата опублікування:
30.06.2026 14:27
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо Вас розглянути можливість продовження строку подання тендерної пропозиції до 13.07.2026 року.
Необхідність продовження строку обумовлена відкриттям банківської гарантії, завершенням підготовки технічної документації, а також виконанням її перекладу відповідно до вимог тендерної документації.
Сподіваємося на Ваше розуміння та позитивне рішення щодо продовження строку подання тендерної пропозиції.
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику! Дякуємо вам за інтерес, виявлений до цієї закупівлі! За результатами розгляду вашого звернення до тендерної документації та оголошення про проведення відкритих торгів будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
01.07.2026 08:33