-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П-364_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-005801-a
Торги не відбулися
48 179 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
4c6877317c844a7399f84aebdf989e43
Внутрішній номер закупівлі:
29974253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-005801-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Дорохова +380444612797 yuliia.dorokhova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
48 179 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 13:44 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 13:44 - 14.08.2026 15:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴48 179 750.00 Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт