-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П-368_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-009388-a
Торги не відбулися
7 000 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4136eb637dbc4459959832af173ea7e0
Внутрішній номер закупівлі:
29977836
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-009388-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Дорохова +380444612797 yuliia.dorokhova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 16:00 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 16:00 - 14.08.2026 15:00
Аукціон:
з 17.08.2026 15:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 000 000.00 Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт