• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

26П-392_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги по інженерному супроводу гвинтових вибійних двигунів)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 3 дні назад

82 928 125.83 UAH без ПДВ
Номер: 7f963a24c1554a169674bc00cf5c8e1f
Внутрішній номер закупівлі: 30021858
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-003641-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Юлія Дорохова +380444612797 yuliia.dorokhova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 82 928 125.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 11:21 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 11:21 - 18.08.2026 00:00
Аукціон: з 18.08.2026 13:33
Період кваліфікації: 18.08.2026 00:00 - 01.09.2026 11:57
Період завантаження договору: 07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴82 928 125.83 Послуги по інженерному супроводу гвинтових вибійних двигунів