-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по інженерному супроводу гвинтових вибійних двигунів
Оголошено тендер
99 513 751.00
UAH
Номер:
5cec931959f44325ad279531ae4f3de7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-004191-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
99 513 751.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по інженерному супроводу гвинтових вибійних двигунів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин
Дата опублікування:
07.08.2026 11:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума99 513 751.00 UAH