-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль- ID: UA-2026-09-04-013655-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302324
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паяльні станції та супутні вироби- ID: UA-2026-09-04-013654-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302322
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста, сушка, ягода морожена, імбир, горошок, огірок квашений, капуста квашена.- ID: UA-2026-09-04-013653-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302321
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини території з улаштуванням замощення КНП "1 територіальне медич...×-
Поточний ремонт частини території з улаштуванням замощення КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. В. Навроцького, 23
- ID: UA-2026-09-04-013652-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302320
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 та дизельне паливо за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилянти- ID: UA-2026-09-04-013650-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302319
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)" ЄДРПОУ: 08565026ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро-5) налив та бензин А-95 (Євро-5) налив- ID: UA-2026-09-04-013651-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302318
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каністри для бензину, код ДК 021:2015: 44610000-9 - "Цистерни, резервуари, контейнери...×-
Каністри для бензину, код ДК 021:2015: 44610000-9 - "Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску"
- ID: UA-2026-09-04-013648-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302317
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-04-013647-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302315
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-04-013646-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302313
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Томатна паста 25% (500г).- ID: UA-2026-09-04-013643-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302312
Горожанський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190596ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Allen Heath фейдер для пульта SQ-6- ID: UA-2026-09-04-013645-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302311
ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Затискач анкерний пластинчастий, затискач проколюючий ( код ДК 021:2015:31224500-7 "...×-
Затискач анкерний пластинчастий, затискач проколюючий ( код ДК 021:2015:31224500-7 " Затискачі")
- ID: UA-2026-09-04-013644-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302310
Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 22819410ДК 021:2015: 31224500-7 ЗатискачіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олії рафіновані соняшникові вагові- ID: UA-2026-09-04-013642-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302309
Середнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 04349923ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 19:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників- ID: UA-2026-09-04-013622-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302308
Головне управління урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України ЄДРПОУ: 14292513ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Курс підвищення кваліфікації з військового обліку за кодом ДК 021:2015-80570000-0 Послуги...×-
Курс підвищення кваліфікації з військового обліку за кодом ДК 021:2015-80570000-0 Послуги з проф.підготовки у сфері підвищення кваліфікації
- ID: UA-2026-09-04-013641-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302307
КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області" ЄДРПОУ: 44282442ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -