-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паяльні станції та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013654-a
501 (КОР)_42660000-0
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
1 743 250.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
03
год
01
хв
39
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
25b12a0d6d944c59ab012ee0a6ae2b3d
Внутрішній номер закупівлі:
30302322
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013654-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 743 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 19:32 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 19:32 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 19:32 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 743 250.00 Паяльні станції та супутні вироби