-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини території з улаштуванням замощення КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. В. Навроцького, 23
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013652-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
2 184 054.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
03
год
01
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
bf3c02c58f234b2087657b4f8b07036e
Внутрішній номер закупівлі:
30302320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013652-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 184 054.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 19:31 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 19:31 - 23.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 19:31 - 20.09.2026 00:00
Аукціон:
з 23.09.2026 15:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 184 054.00 Поточний ремонт частини території з улаштуванням замощення КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. В. Навроцького, 23 (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)