-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування від нещасних випадків- ID: UA-2026-08-26-001683-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30193315
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 18:00)
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування від нещасних випадків- ID: UA-2025-09-03-004909-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26314012
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників н...×-
Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2025-09-03-003782-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26312895
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування життя- ID: UA-2025-07-22-002730-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25936582
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті- ID: UA-2024-10-07-001114-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22801770
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті- ID: UA-2024-09-18-008514-a
- Дата створення : 18.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22626686
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно - правової відповідальності власників...×-
Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно - правової відповідальності власників транспортних засобів
- ID: UA-2024-09-18-008448-a
- Дата створення : 18.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22626631
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування життя- ID: UA-2024-08-22-008294-a
- Дата створення : 22.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22385641
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страхові послуги- ID: UA-2024-01-12-000951-a
- Дата створення : 12.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20362647
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту- ID: UA-2023-10-04-007380-a
- Дата створення : 04.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19172625
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я- ID: UA-2023-09-26-011538-a
- Дата створення : 26.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19095093
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту- ID: UA-2023-09-22-011256-a
- Дата створення : 22.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19064741
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування життя- ID: UA-2023-01-31-013014-a
- Дата створення : 31.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16799801
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників т...×-
Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів
- ID: UA-2022-11-16-011576-a
- Дата створення : 16.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15895786
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо обов'язкового страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті- ID: UA-2022-11-15-007887-a
- Дата створення : 15.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15877660
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -