-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги зі страхування від нещасних випадків
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-001683-a
Страхові послуги за кодом CPV за ДК 021:2015 66510000-8 (Послуги зі страхування від нещасних випадків)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 18:00)
17 791.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
13
год
37
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cf2a8bdb34284d5292023e7ac09374a4
Внутрішній номер закупівлі:
30193315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-001683-a
Замовник:
Ренійська філія ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728465
-
Адреса:
68802, Україна, Одеська область, Рені, ВУЛИЦЯ ДУНАЙСЬКА, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бондаренко Марина Дмитрівна 380484043308 Maryna.Bondarenko@rni.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
17 791.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 10:01 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 10:01 - 05.09.2026 18:00
Період оскарження:
26.08.2026 10:01 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 11:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 791.67 Послуги зі страхування від нещасних випадків