• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги зі страхування від нещасних випадків

Страхові послуги за кодом CPV за ДК 021:2015 66510000-8 (Послуги зі страхування від нещасних випадків)

Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 18:00)

17 791.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
16
год
45
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Період уточнення: 26.08.2026 10:01 - 02.09.2026 00:00
Відповідь надана

Щодо Договору

Номер: 57bd0726dba8457e879bb6c52cc8d81e
Дата опублікування: 26.08.2026 18:45
Опис: Шановний Замовнику. В зв'язку з тим, що з 1 липня 2024р. НБУ встановив нові вимоги до укладання договорів страхування ( новий ЗУ "Про страхування"), просимо Вас внести зміни в Проект Договору для відповідності вимогам Закону України "Про страхування» , що вступив в дію з 01.01.2024р. В договорі невірний предмет договору, відсутній розділ про об'єкт страхування, відсутня інформація про ЗУСП (загальні умови страхового продукту) та посилання на ЗУСП, відсутня інформація про посередника, про порядок розрахунку страхових виплат, потрібно вказати частку витрат, пов’язаних безпосередньо з укладенням і виконанням цього договору страхування і т.д.. Разом з тим, предмет Договору згідно Статті 89 ЗУ Про страхування є : 4. Предметом договору страхування є передача страхувальником за плату ризику, пов’язаного з об’єктом страхування, страховику на умовах, визначених договором страхування або законодавством України. 5. Об’єктом страхування можуть бути: 1) життя, здоров’я, працездатність та/або пенсійне забезпечення; 2) майно на праві володіння, користування і розпорядження майном та/або можливі збитки чи витрати; 3) відповідальність за заподіяну шкоду особі або її майну. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1909-20#Text ЗГІДНО ЦИВІЛЬНОГО КОДЕКСУ: Стаття 979. Договір страхування 1. Договір страхування укладається відповідно до цього Кодексу, Закону України "Про страхування", інших законодавчих актів. 2. Законом може бути встановлено обов’язок фізичної або юридичної особи укласти договір страхування (обов’язкове страхування). 3. Вимоги щодо укладення договорів страхування за окремими класами страхування/категоріями страхових ризиків для врегулювання правовідносин, за якими вимагається обов’язкова наявність договору, можуть бути визначені законодавством. {Cтаття 979 в редакції Закону № 1909-IX від 18.11.2021} - це і є новий ЗУ ПРО СТРАХУВАННЯ Стаття 980. Предмет договору страхування 1. Предметом договору страхування є передача страхувальником за плату ризику, пов’язаного з об’єктом страхування, страховику на умовах, визначених договором страхування або законодавством України. Об’єктом страхування можуть бути: життя, здоров’я, працездатність та/або пенсійне забезпечення; майно на праві володіння, користування і розпорядження та/або можливі збитки чи витрати; відповідальність за заподіяну шкоду особі або її майну. {Cтаття 980 в редакції Закону № 1909-IX від 18.11.2021} Стаття 981. Форма договору страхування 1. Договір страхування укладається в письмовій формі з дотриманням вимог до письмової форми правочину, встановлених цим Кодексом. Факт укладення договору страхування може посвідчуватися страховим полісом (сертифікатом). 2. У разі недодержання письмової форми договору страхування такий договір є НІКЧЕМНИМ. {Cтаття 981 в редакції Закону № 1909-IX від 18.11.2021} Також згідно ЗУ Про страхування, У договорі страхування обов’язково зазначаються з урахуванням особливостей, визначених частиною третьою цієї статті: 1) назва документа та страхового продукту (за наявності); 2) найменування та адреса страховика; 3) прізвище, ім’я, по батькові, дата народження або найменування страхувальника; 4) інформація про предмет страхування; 5) інформація про об’єкт страхування; 6) прізвище, ім’я, по батькові, дата народження або найменування вигодонабувача (за наявності); 7) розмір страхової суми та/або ліміти відповідальності за договором страхування за класами страхування іншими, ніж страхування життя; 8) розмір страхової суми та/або розміри страхових виплат за договором страхування життя (крім договорів, у яких не визначається страхова сума та/або розміри страхових виплат); 9) перелік страхових ризиків; 10) перелік винятків із страхових випадків та обмеження страхування; 11) страховий тариф (крім договорів, у яких не визначається страховий тариф); 12) строк дії договору страхування, порядок вступу його в дію, період (періоди) страхування, територія дії договору страхування; 13) розмір страхової премії, порядок та строки її сплати; 14) порядок внесення змін і припинення дії договору страхування; 15) порядок розрахунку, умови та строки здійснення страхових виплат; 16) причини відмови у страховій виплаті; 17) права та обов’язки сторін і відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов договору; 18) порядок вирішення спорів; 19) інші умови за згодою сторін. Просимо Вас на даному етапі замінити сам Додаток з проектом Догвору, який буде відповідати вимогам нового ЗУ Про страхування
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за звернення. Замовником будуть внесені відповідні зміни в Проєкт Договору згідно чинного законодавства.
Дата відповіді: 28.08.2026 15:30
Відповідь надана

Щодо фін. моніторингу.

Номер: 1b9dc6fc4a7c4dafabd006302dba7065
Дата опублікування: 26.08.2026 18:42
Опис: Шановний Замовнику. Просимо Вас внести зміни в Договір та передбачити Договором надання необхідних документів для проведення ідентифікації та верифікації контрагента у відповідності до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-IX від 06.12.2019р., а саме: "Страхувальник зобов’язаний: 1. до укладення Договору страхування надати Страховику (особі, уповноваженій Страховиком) документи, на підставі яких буде здійснена належна перевірка (за необхідності), ідентифікація та верифікація Страхувальника відповідно до вимог статті 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-IX від 06.12.2019р. (далі – Закон про запобігання), а саме: 1. для Страхувальника - фізичної особи: 1.1.1 якщо загальна сума страхової премії за Договором страхування не перевищує 40 000,00 гривень, за вимогою Страховика (особи, уповноваженої Страховиком) надати копії документів: паспорт (або інший документ, що посвідчує особу та відповідно до законодавства України може бути використаний на території України для укладення правочинів); довідку про присвоєння реєстраційного номеру облікової кратки платника податків;1.1.2. 1.1.2 якщо загальна сума страхової премії за Генеральним договором/ Договором страхування перевищує 40 000,00 гривень, надати завірені належним чином копії документів, що зазначені в п. 1.1.1 Договору та Опитувальник, за формою Страховика; 1.2 для Страхувальника - юридичної особи: 1.2.1. якщо загальна сума страхової премії за Договором страхування перевищує 40 000,00 гривень, надати завірені належним чином копії документів: витяг/виписку з ЄДРПОУ; відомості про виконавчий орган (наказ, протокол, рішення або інший офіційний документ про призначення уповноваженої особи); копії ідентифікаційних документів уповноваженої особи, копію легалізованого витягу з торгового, банківського чи судового реєстру або нотаріально засвідчене реєстраційне посвідчення уповноваженого органу іноземної держави про реєстрацію юридичної особи; схему структури власності та Опитувальник, за формою Страховика; 1.2.2. якщо Страхувальник має ознаки високого рівня ризику, Страховик залишає за собою право вимагати документи, що необхідні для проведення належної перевірки, незалежно від загальної суми страхової премії за Договором страхування, а Страхувальник зобов’язаний їх надати на вимогу Страховика; 2. протягом строку дії Договору страхування письмово повідомляти Страховика про зміну документів/інформації, що зазначена в документах, які надавались Страховику згідно з п. 1 Договору, або втрату їх чинності. У разі втрати чинності раніше наданих документів, Страхувальник зобов’язаний надати Страховику завірені належним чином копії нових документів. Повідомлення та завірені належним чином копії нових документів Страхувальник зобов’язаний надати Страховику протягом 2 (двох) робочих днів з дати настання відповідних змін або події; 3. надати Страховику завірені належним чином копії документів, що підтверджують усунення підстав, що призвели до встановлення Страхувальнику високого/неприйнятно високого рівня ризику легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом/фінансування тероризму. Завірені належним чином копії документів, передбачених цим пунктом Страхувальник зобов’язаний надати Страховику протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання письмової вимоги Страховика". АБО Підписанням цього Договору Страхувальник підтверджує, що він розуміє, що Страховик є суб’єктом первинного фінансового моніторингу і зобов’язаний надавати відповідному уповноваженому органу держави інформацію про фінансові операції Страхувальника (особи, що є одержувачем страхового відшкодування), що підлягають фінансовому моніторингу, та здійснювати інші передбачені законодавством дії, пов’язані з моніторингом фінансових операцій Страхувальника (особи, що є одержувачем страхового відшкодування), в тому числі відмовитися від здійснення фінансової операції, якщо вона порушує законодавство щодо протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та відмовитися від підтримання ділових відносин за наявності підстав, передбачених ст. 15 Закону про запобігання. Під вказаними фінансовими операціями Страхувальника (особи, що є одержувачем страхового відшкодування) Сторони за Договором розуміють як отримання Страховиком страхових платежів від Страхувальника, так і виплату страхового відшкодування (як безпосередньо Страхувальнику (особам, що є одержувачами страхового відшкодування), так і іншим особам, зазначеним в Заяві про страхове відшкодування, а також повернення Страховиком страхових платежів Страхувальнику у випадку дострокового припинення дії Договору з підстав, передбачених Договором та/або законодавством. В такому випадку Страховик звільняється від відповідальності (в тому числі від сплати штрафних санкцій, передбачених Договором та/або законодавством) за відмову від здійснення відповідної фінансової операції та/або припинення виконання зобов’язань за Договором. Страхувальник погоджується з тим, що Страховик має право відмовитися від виконання Договору з вищевикладених підстав, що є підставою дострокового припинення дії Договору та не є односторонньою відмовою від Договору, а є таким, що здійснюється за попередньою згодою Сторін відповідно до умов Договору. АБО Страхувальник зобов’язаний: Надавати під час укладання договору / протягом дії договору, у разі зміни інформації/ документів, а також за вимогою Страховика всі чинні документи, дані та інформацію, необхідні Страховику для виконання обов’язків суб’єкта первинного фінансового моніторингу відповідно до чинного законодавства України у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. Повідомляти Страховика про суттєві зміни в установчих документах, структурі власності, кінцевого бенефіціарного власника, країни реєстрації (для юридичних осіб), ідентифікаційних даних, громадянства (для фізичних осіб) тощо. АБО Страхувальник зобов’язаний: На письмову вимогу Страховика, а також на виконання вимог чинного законодавством України у сфері регулювання протидії та запобігання легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, при укладенні Договору, сплаті страхової премії у або при здійсненні виплати страхового відшкодування та в інших випадках, передбачених чинним законодавством України, надати Страховикові для ознайомлення та копіювання документи, що дозволяють ідентифікувати Страхувальника. АБО Страхувальник зобов’язаний: 1. Страхувальник на момент укладення цього Договору зобов’язаний надати інформацію стосовно ідентифікації його особи, змісту діяльності та фінансового стану, необхідну для виконання вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Для здійснення ідентифікації Страхувальник надає офіційні документи або засвідчені в установленому порядку їх копії, які мають бути чинні на момент їх надання та включати всі необхідні дані для ідентифікації. 2. У разі ненадання Страхувальником необхідної інформації для ідентифікації та вивчення фінансової діяльності на умовах Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» Страховик має право відмовити в здійсненні страхування.
Відповідь: Добрий день. Замовником детально розглянуто пропозицію щодо внесення змін до проєкту договору (Додаток 3 до тендерної документації) в частині включення положень, що регулюють порядок проведення ідентифікації та верифікації контрагента. За результатами розгляду повідомляємо про таке. Вимоги Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-IX є імперативними та обов'язковими до виконання всіма суб'єктами первинного фінансового моніторингу (до яких належать фінансові установи та страховики). Обов'язок страховика щодо здійснення належної перевірки клієнта, його ідентифікації та верифікації, витребування документів та вжиття інших заходів фінансового моніторингу встановлений безпосередньо спеціальним законодавством України. Цей обов'язок виникає на підставі прямої дії норм права і не залежить від наявності чи відсутності аналогічних застережень чи деталізованих процедур безпосередньо в тексті договору про закупівлю послуг страхування. Проєкт договору, що є складовою тендерної документації, розроблений відповідно до вимог статті 638 Цивільного кодексу України, статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, та містить усі істотні умови для договорів цього виду. Проєкт договору регулює правовідносини сторін щодо надання послуг страхування від нещасних випадків і не має на меті дублювання загальних процесуальних норм фінансового моніторингу, які учасник-переможець зобов'язаний виконувати самостійно як суб'єкт первинного фінансового моніторингу. Окрім того, розділом 10 проєкту договору («Антикорупційне застереження») вже передбачено зобов'язання сторін суворо дотримуватися вимог законодавства України щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. З огляду на викладене, запропоновані Вами зміни не є необхідними для забезпечення належного виконання сторонами вимог Закону України № 361- IX, а тому підстав для внесення змін до тендерної документації та проєкту договору в цій частині Замовник не вбачає. Дякуємо за Ваш професійний підхід та проявлений інтерес до нашої процедури закупівлі!
Дата відповіді: 28.08.2026 15:25