-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2022-11-16-011576-a
Страхові послуги за кодом CPV за ДК 021:2015 66510000-8 (Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів)
Завершена
80 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Номер:
8bb0b082833041b3bc41e4055bc658a2
Внутрішній номер закупівлі:
15895786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-16-011576-a
Замовник:
Ренійська філія ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728465
-
Адреса:
68802, Україна, Одеська область, Рені, ВУЛИЦЯ ДУНАЙСЬКА, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лунгу Тетяна Георгіївна 380484043686 skz_reni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.11.2022 16:13 - 22.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2022 16:13 - 25.11.2022 18:00
Період кваліфікації:
25.11.2022 18:02 - 30.11.2022 12:10
Період завантаження договору:
06.12.2022 00:00 - 16.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 000.00 Лот 1