• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів

Оголошено тендер

96 000.00 UAH
Номер: 346182f17aec4b3d924bd80e355a8850
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-09-002555-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ренійська філія ДП "АМПУ"
Замовник: ДП "АМПУ"
Очікувана вартість: 96 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів
Примітки: Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 09.11.2022 13:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума96 000.00 UAH