-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2022-11-16-011576-a
Страхові послуги за кодом CPV за ДК 021:2015 66510000-8 (Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів)
Завершена
80 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2022 16:13 - 22.11.2022 00:00
Відповідь надана
місце реєстрації
Номер:
d30ae1a7ce5d43d4971d28c819aede46
Дата опублікування:
21.11.2022 11:31
Опис:
Шановний замовнику, надайте будь- ласка інформацію щодо адреси реєстрації власника транспортних засобів по кожному транспортному засобу окремо.
По інформації вказаній в Додатку З, не зрозуміло які з транспортних засобів зареєстровані в м. Київ, а які в м. Рені.
Відповідь:
Доброго дня. Замовником надається відповідь на Ваше запитання:
1.ВАЗ 2107 ВН7112ЕХ м.Київ
2. ВАЗ 21051 ВН7113ЕХ м.Київ
3. Volvo 940 ВН5145ВМ м.Рені
4. ГАЗ 52-04 ТВГ-15 ВН7124ЕХ м.Київ
5. ГАЗ 3307 ВН0545АЕ м.Київ
6. ЗИЛ 431412 ВН7119ЕХ м.Київ
7. ЗИЛ 5301АО ВН7154ЕХ м.Київ
8. ЗИЛ 431412 ВН7104ЕХ м.Київ
9. ЗИЛ 431412 ВН7118ЕХ м.Київ
10. Камаз 5320 ВН7122ЕХ м.Київ
11. Mitsubishi K 503L ВН7127ЕХ м.Київ
12. Mitsubishi Space Gear 2,5 TD ВН7114ЕХ м.Київ
13. Mitsubishi Space Star ВН0063АА м.Київ
14. Nissan Urvan ВН7115ЕХ м.Київ
15. СЗАП 83571 ВН5643ХМ м.Київ
16. УАЗ 3303 ВН7123ЕХ м.Київ
17. Ford Ranger ВН2004ЕА м.Київ
18. Hyundai Н-1 AA0048IB м.Київ
19. Hyundai Н-1 АА2404ТМ м.Київ
20. Hyundai Н-1 BH4737HB м.Київ
21. Renault Master AA6577PM м.Київ
22. Екскаватор SDLG-B877 01752TBH м.Київ
23. ЮМЗ-6АМ 02461ВН м.Рені
24. П.О.Е.-ф-12,5 02469ВН м.Рені
25. ТАТРА 815 ВН7126ЕХ м.Київ
26. ЮМЗ-6АМ 02463ВН м.Рені
27. П.О.Е.-ф-12,5 02470ВН м.Рені
28. ЮМЗ-6АМ 02462ВН м.Рені
29. П.О.Е.-ф-12,5 02468ВН м.Рені
Дата відповіді:
22.11.2022 08:20