• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Страхові послуги за кодом СPV за ДК 021:2015 66510000-8 (Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)

Завершена

260 789.00 UAH без ПДВ
Номер: 64bb05fa49984feca846fa47a23316b1
Внутрішній номер закупівлі: 26312895
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-03-003782-a   
Замовник: Ренійська філія ДП "АМПУ"
Контактна особа: Браїла Вікторія Віталіївна 380484043308 viktoriia.braila@rni.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 260 789.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2025 11:08 - 08.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2025 11:08 - 11.09.2025 16:00
Аукціон: 12.09.2025 11:32 - 12.09.2025 11:55
Період кваліфікації: 12.09.2025 11:55 - 19.09.2025 10:21
Період завантаження договору: 25.09.2025 00:00 - 05.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴260 789.00 Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів