-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту
Тендер Prozorro UA-2023-10-04-007380-a
Страхові послуги за кодом CPV за ДК 021:2015 66510000-8 (Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)
Завершена
63 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 315.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 315.00 UAH
Номер:
74567e9e345546d4a71d2177e56ed802
Внутрішній номер закупівлі:
19172625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-04-007380-a
Замовник:
Ренійська філія ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728465
-
Адреса:
68802, Україна, Одеська область, Рені, ВУЛИЦЯ ДУНАЙСЬКА, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лунгу Тетяна Георгіївна 380484043686 skz_reni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
63 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.10.2023 14:04 - 09.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2023 14:04 - 12.10.2023 18:00
Період кваліфікації:
12.10.2023 18:00 - 17.10.2023 08:05
Період завантаження договору:
23.10.2023 00:00 - 02.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴63 000.00 Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту