• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту

Оголошено тендер

75 600.00 UAH
Номер: b22da6e725084b92b278633b14c33b47
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-04-002951-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ренійська філія ДП "АМПУ"
Замовник: ДП "АМПУ"
Очікувана вартість: 75 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту
Примітки: Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 04.10.2023 13:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума75 600.00 UAH