-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно - правової відповідальності власників транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2024-09-18-008448-a
Страхові послуги за кодом CPV за ДК 021:2015 66510000-8 (Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно - правової відповідальності власників транспортних засобів)
Завершена
138 201.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 691.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 691.01 UAH
Номер:
c74b2d78a0294596a0f2d2c1bdb0027c
Внутрішній номер закупівлі:
22626631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-18-008448-a
Замовник:
Ренійська філія ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728465
-
Адреса:
68802, Україна, Одеська область, Рені, ВУЛИЦЯ ДУНАЙСЬКА, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лунгу Тетяна Георгіївна 380484043686 tetiana.lunhu@rni.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
138 201.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.09.2024 14:18 - 23.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2024 14:18 - 26.09.2024 18:00
Аукціон:
27.09.2024 14:36 - 27.09.2024 14:59
Період кваліфікації:
27.09.2024 14:59 - 30.09.2024 11:40
Період завантаження договору:
06.10.2024 00:00 - 16.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴138 201.33 Послуги щодо обов'язкового страхування цивільно - правової відповідальності власників транспортних засобів