-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я
Тендер Prozorro UA-2023-09-26-011538-a
Страхові послуги за кодом CPV за ДК 021:2015 66510000-8 (Послуги зі страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я)
Завершена
8 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40.00 UAH
Номер:
750d54b3358c4e0d9abd40dce5d1fa4a
Внутрішній номер закупівлі:
19095093
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-26-011538-a
Замовник:
Ренійська філія ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728465
-
Адреса:
68802, Україна, Одеська область, Рені, ВУЛИЦЯ ДУНАЙСЬКА, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лунгу Тетяна Георгіївна 380484043686 skz_reni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.09.2023 15:39 - 01.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2023 15:39 - 04.10.2023 18:00
Аукціон:
05.10.2023 11:23 - 05.10.2023 11:52
Період кваліфікації:
05.10.2023 11:52 - 11.10.2023 09:14
Період завантаження договору:
17.10.2023 00:00 - 27.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 000.00 Послуги зі страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я