• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги зі страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я

Оголошено тендер

9 600.00 UAH
Номер: c0af67d2edc540499bdd55e08d511ac3
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-15-004054-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ренійська філія ДП "АМПУ"
Замовник: ДП "АМПУ"
Очікувана вартість: 9 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги зі страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я
Примітки: Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 15.12.2022 13:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 600.00 UAH