-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансово...×-
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту) в межах проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці”, програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, що фінансується Європейським Союзом.
- ID: UA-2026-09-02-005206-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264002
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансов...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту) в межах проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці”, програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, що фінансується Європейським Союзом
- ID: UA-2025-08-12-006298-a
- Дата створення : 12.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26115314
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансов...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту) в межах проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці”, програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, що фінансується Європейським Союзом
- ID: UA-2025-07-14-007056-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25872670
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінанс...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
- ID: UA-2025-02-11-012232-a
- Дата створення : 11.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24392508
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансо...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))
- ID: UA-2024-02-08-002249-a
- Дата створення : 08.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20678732
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансово...×-
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Безпечне майбутнє» 1/HARD/4.3/36, який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020)
- ID: UA-2023-08-17-008061-a
- Дата створення : 17.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18705152
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансов...×-
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проекту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
- ID: UA-2023-06-05-007821-a
- Дата створення : 05.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17991366
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій- послуги фінансово...×-
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій- послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
- ID: UA-2023-02-28-001813-a
- Дата створення : 28.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17106946
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій в рамках проєкту...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій в рамках проєкту “Альтера - Альтернативні терапії в Марамуреші та Івано-Франківську” (Грантовий контракт 1HARD/4.1/37), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020
- ID: UA-2023-02-20-002448-a
- Дата створення : 20.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17024126
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансов...×-
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проекту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
- ID: UA-2022-07-04-006307-a
- Дата створення : 04.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14841637
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій ((надання послуг...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій ((надання послуг з перевірки витрат в рамках проекту “ Транскордонна зелена транспортна мережа» (Грантовий контракт HUSKROUA/1702/7.1/0063))
- ID: UA-2021-12-22-009766-b
- Дата створення : 22.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13370771
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги з фінансового супроводу п...×-
ДК 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги з фінансового супроводу по проекту «Розбудова екосистеми інновацій Івано-Франківська», у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України
- ID: UA-2021-11-08-004223-b
- Дата створення : 08.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12347678
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційЗавершена -