• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)

Завершена

78 872.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 788.72 UAH
Номер: 19276ba07722430b9aee5efc631ba761
Внутрішній номер закупівлі: 24392508
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-11-012232-a   
Замовник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Контактна особа: Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 78 872.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.02.2025 15:48 - 16.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.02.2025 15:48 - 19.02.2025 17:00
Період кваліфікації: 19.02.2025 17:00 - 20.02.2025 10:53
Період завантаження договору: 26.02.2025 00:00 - 08.03.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴78 872.00 ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)