-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
Тендер Prozorro UA-2025-02-11-012232-a
Завершена
78 872.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 788.72 UAH
мін. крок: 1% або 788.72 UAH
Період уточнення:
11.02.2025 15:48 - 16.02.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим