• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)

Оголошено тендер

78 872.00 UAH
Номер: 546b57bf9b954810894dee5334a41f58
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-10-013954-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Очікувана вартість: 78 872.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.02.2025 15:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описфінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
Сума78 872.00 UAH