-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту) в межах проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці”, програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, що фінансується Європейським Союзом
Тендер Prozorro UA-2025-07-14-007056-a
Торги не відбулися
397 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 976.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 976.00 UAH
Номер:
0f7c9aa031f8490d9c9f6c91046ca511
Внутрішній номер закупівлі:
25872670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-14-007056-a
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76608, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ М.ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
397 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2025 15:05 - 19.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2025 15:05 - 22.07.2025 16:00
Аукціон:
з 23.07.2025 15:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴397 600.00 ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту) в межах проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці”, програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, що фінансується Європейським Союзом