-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту) в межах проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці”, програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, що фінансується Європейським Союзом
Тендер Prozorro UA-2025-07-14-007056-a
Торги не відбулися
397 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 976.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 976.00 UAH
Період уточнення:
14.07.2025 15:05 - 19.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим