• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проекту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)

Завершена

193 060.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 930.60 UAH
Номер: 5944156923334550a0312bfa111f1d28
Внутрішній номер закупівлі: 17991366
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-05-007821-a   
Замовник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Контактна особа: Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com http://www.mvk.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 193 060.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.06.2023 14:05 - 11.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2023 14:05 - 14.06.2023 11:00
Період кваліфікації: 14.06.2023 11:01 - 15.06.2023 09:29
Період завантаження договору: 21.06.2023 00:00 - 01.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴193 060.00 ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проекту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)