-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проекту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
Оголошено тендер
193 060.00
UAH
Номер:
84dba8fab5d84252b36f69cb3952f2fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-02-003810-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
193 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проекту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.06.2023 13:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описфінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG)
Сума193 060.00 UAH