-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))
Тендер Prozorro UA-2024-02-08-002249-a
Завершена
328 488.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 642.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 642.44 UAH
Номер:
f4e5066aaafb4fe5afca986fb83235c0
Внутрішній номер закупівлі:
20678732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-08-002249-a
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com http://www.mvk.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
328 488.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.02.2024 10:21 - 13.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2024 10:21 - 16.02.2024 11:00
Період кваліфікації:
16.02.2024 11:02 - 16.02.2024 14:25
Період завантаження договору:
22.02.2024 00:00 - 03.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴328 488.00 ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))