-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій - послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську» (Грантовий контракт ENI/2021/430-325), який фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG))
Тендер Prozorro UA-2024-02-08-002249-a
Завершена
328 488.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 642.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 642.44 UAH
Період уточнення:
08.02.2024 10:21 - 13.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим