-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Безпечне майбутнє» 1/HARD/4.3/36, який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020)
Тендер Prozorro UA-2023-08-17-008061-a
Завершена
171 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 855.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 855.00 UAH
Номер:
f174f818012a4ee48c7e4cbb334a309a
Внутрішній номер закупівлі:
18705152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-17-008061-a
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com http://www.mvk.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
171 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2023 14:50 - 22.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2023 14:50 - 25.08.2023 09:00
Аукціон:
28.08.2023 14:05 - 28.08.2023 14:28
Період кваліфікації:
28.08.2023 14:28 - 28.08.2023 16:01
Період завантаження договору:
03.09.2023 00:00 - 13.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴171 000.00 ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Безпечне майбутнє» 1/HARD/4.3/36, який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020)