-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Безпечне майбутнє» 1/HARD/4.3/36, який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020)
Оголошено тендер
171 000.00
UAH
Номер:
4183c9df2b714538b0d9c43533841da6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-16-002004-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
171 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту в рамках проєкту «Безпечне майбутнє» 1/HARD/4.3/36, який співфінансується за підтримки Європейського Союзу
в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.08.2023 11:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описспівфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020
Сума171 000.00 UAH