• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту) в межах проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці”, програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, що фінансується Європейським Союзом

Завершена

392 000.00 UAH без ПДВ
Номер: b6585238f7cd4bf792840ea557a79c64
Внутрішній номер закупівлі: 26115314
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-12-006298-a   
Замовник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Контактна особа: Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови КМ України “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами). Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами). Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом. Відповідно до п. 10 Особливостей замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному пунктом 12-1 цих особливостей або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” цих особливостей, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями, та/або в порядку, передбаченому пунктом 8 цих особливостей. Підпункт 6 пункту 13 Особливостей одним із таких випадків визначає випадок, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Замовник – Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (04054346) – 14.07.2025р. оголосив відкриті торги з особливостями за предметом: ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту) в межах проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці”, програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, що фінансується Європейським Союзом Електронна система закупівель автоматично відмінила цю закупівлю з огляду на неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений Замовником згідно з Особливостями. Сума договору, що укладається, не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі (а саме очікувана вартість закупівлі становила: 397600, 00 грн.), зазначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів з особливостями, які відмінено через відсутність учасників процедури закупівлі, сума договору становить: 392000,00 (триста дев’яносто дві тисячі гривень, 00 копійок), без ПДВ. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей. Отже у Замовника є підстави укласти договір без використання електронної системи закупівель з Фізичною особою-підприємцем Гриненько Тетяною Мирославівною, оскільки Замовником дотримано усіх вимог, що встановлює підпункт 6 пункту 13 Особливостей.
Очікувана вартість: 392 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 (CPV) : 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту) в межах проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці”, програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, що фінансується Європейським Союзом
Код ДК 021:2015: 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій
Кількість 1 послуга
Період постачання 11.08.2025 - 31.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гриненько Тетяна Мирославівна
Ціна пропозиції 392 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2025 13:33
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 07c123955c4940f4a43658e2e02e7cd8
Ідентифікатор договору: UA-2025-08-12-006298-a-c1
Постачальник: ФОП Гриненько Тетяна Мирославівна
Номер договору: 17
Сума договору: 392 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.08.2025 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 11.08.2025 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Сертифікат-англ-Гриненько_UA.pdf
pdf
Довідка_довкілля.pdf
pdf
CСA certificate_Гриненько.pdf
pdf
Довідка погодження з технічними вимогами.pdf
pdf
резюме_2025.pdf
pdf
аналогічний договір_1.pdf
pdf
Інформаційна довідка_кваліфікаційні критерії.pdf
pdf
договір_IFSynergy_фін менеджмент.pdf
pdf
Виписка з ЄДР.pdf
pdf
Додаток 7_лист згода.pdf
pdf
Витяг про відсутність судимості.pdf
pdf
Довідка право підпису.pdf
pdf
ACСA-certificate_Гриненько_UA.pdf
pdf
Довідка_відсутність субпідряду.pdf
pdf
Довідка_-.pdf
pdf
Диплом Гриненько-1-2.pdf
pdf
Довідка_виконані зобов'язання.pdf
pdf
Довідка_аналогіний договір.pdf
pdf
додаток 1_тендерна пропозиція.pdf
pdf
Сертифікат_англ. мова.pdf
PDF
Обгрунтування..PDF