-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація харчування у Хімчинському ліцеї «Інтелект» Рожнівської сільської ради- ID: UA-2026-08-31-011337-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244610
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація харчування у Рибненській гімназії Рожнівської сільської ради- ID: UA-2026-08-31-007490-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240773
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Організація харчування у Кобаківському ліцеї імені Марка Черемшини Рожнівської сільської...×-
Організація харчування у Кобаківському ліцеї імені Марка Черемшини Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2026-08-19-011739-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30135125
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Організація харчування у Рибненській гімназії Рожнівської сільської ради- ID: UA-2026-08-19-009590-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30133391
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Організація харчування у Хімчинському ліцеї «Інтелект» Рожнівської сільської ради- ID: UA-2026-08-19-006651-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30130268
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Організація харчування у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнів...×-
Організація харчування у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2026-08-18-011469-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30121320
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-11 класів пільгових категорій Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини, Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2026-02-04-000662-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28174690
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-11 класів пільгових категорій Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини, Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2026-01-26-011244-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28055841
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій Рибненської гімназії, Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2026-01-07-003992-a
- Дата створення : 07.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27851812
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-11 класів пільгових категорій Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника, Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2025-12-28-000261-a
- Дата створення : 28.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27791078
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-11 класів пільгових категорій Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини, Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2025-12-28-000226-a
- Дата створення : 28.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27791040
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-11 класів пільгових категорій Хімчинського ліцею «Інтелект» Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2025-12-28-000181-a
- Дата створення : 28.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27790996
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-9...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій Рибненської гімназії, Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2025-12-28-000139-a
- Дата створення : 28.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27790952
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-11 класів пільгових категорій Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини, Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2025-10-17-003863-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26792794
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-11 класів пільгових категорій Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини, Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2025-10-15-010247-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26764979
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -