• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Організація харчування у Рибненській гімназії Рожнівської сільської ради

Надання послуг з організації харчування учнів протягом періоду з 01.09.2026 по 31.12.2026 згідно з графіком роботи закладу освіти

Торги не відбулися

387 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 33a31df78ea54c979c449591461cb4b2
Внутрішній номер закупівлі: 30133391
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-009590-a   
Замовник: РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Никифоряк Микола Михайлович 380964663200 inbox@rozhnivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 387 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 15:21 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 15:21 - 27.08.2026 10:00
Аукціон: з 28.08.2026 15:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴387 600.00 Організація харчування у Рибненській гімназії Рожнівської сільської ради