• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Організація харчування у Рибненській гімназії Рожнівської сільської ради

Завершена

387 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 2c1b8dfa9e9b46ce91723edd258ccd29
Внутрішній номер закупівлі: 30240773
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007490-a   
Замовник: РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Никифоряк Микола Михайлович 380964663200 inbox@rozhnivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 387 600.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація харчування у Рибненській гімназії Рожнівської сільської ради
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 78661, Україна, Івано-Франківська область, Косівський район, с.Рибне На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Копчук Галина Василівна"
Ціна пропозиції 387 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:55
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7c7d9d2d22ee454eaf376208b1225a02
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-007490-a-a1
Постачальник: ФОП "Копчук Галина Василівна"
Номер договору: 31/08/2026
Сума договору: 387 600.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Організація харчування у Рибненській гімназії Рожнівської сільської ради : 387 600.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний
pdf
Протокол система. Не відбувся тендер.pdf
pdf
Договір.pdf
pdf
Протокол УО.pdf