-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Організація харчування у Кобаківському ліцеї імені Марка Черемшини Рожнівської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-011739-a
Надання послуг з організації харчування учнів протягом періоду з 01.09.2026 по 31.12.2026 згідно з графіком роботи закладу освіти
Торги не відбулися
1 108 080.00
UAH без ПДВ
Номер:
12515ed1b4ff4f12b51182b7494d1dda
Внутрішній номер закупівлі:
30135125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-011739-a
Замовник:
РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354389
-
Адреса:
78635, Україна, Івано-Франківська область, Косівський район, с.Рожнів
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Никифоряк Микола Михайлович 380964663200 inbox@rozhnivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 108 080.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 16:33 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 16:33 - 27.08.2026 10:00
Аукціон:
з 28.08.2026 11:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 108 080.00 Організація харчування у Кобаківському ліцеї імені Марка Черемшини Рожнівської сільської ради