-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Організація харчування у Кобаківському ліцеї імені Марка Черемшини Рожнівської сільської ради
Оголошено тендер
1 108 080.00
UAH
Номер:
8e610765d26c4b4eae22ef0c66482c7e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-013789-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354389
-
Адреса:
78635, Україна, Івано-Франківська область, Косівський район, с.Рожнів
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354389
-
Адреса:
78635, Україна, Івано-Франківська область, Косівський район, с.Рожнів
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 108 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Організація харчування у Кобаківському ліцеї імені Марка Черемшини Рожнівської сільської ради
Примітки:
Надання послуг з організації харчування учнів протягом періоду з 01.09.2026 по 31.12.2026 згідно з графіком роботи закладу освіти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.08.2026 16:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожнівська
Сума221 616.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожнівська
Сума886 464.00 UAH