• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Організація харчування у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради

Кількість учнів - 606; Кількість дітоднів - 46056;

Торги не відбулися

2 763 360.00 UAH без ПДВ
Номер: a144dea6b395440d8fd76a82c576bd7d
Внутрішній номер закупівлі: 30121320
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-011469-a   
Замовник: РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Никифоряк Микола Михайлович 380964663200 inbox@rozhnivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 763 360.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 16:31 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 16:31 - 26.08.2026 10:00
Аукціон: з 27.08.2026 11:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 763 360.00 Організація харчування у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради