• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Організація харчування у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради

Оголошено тендер

2 763 360.00 UAH
Номер: 3a67609732d84106b03ebe9ff04af213
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-012728-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 2 763 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Організація харчування у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради
Примітки: Послуги аутсорсингу у Рожнівському ліцеї "Гуцульщина" імені Федора Погребенника - 46056 дітоднів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 13.08.2026 15:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожнівська
Сума552 672.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція з державного бюдженту місцевим бюджетам зна забезпечення харчуванням учнів закладів зігальної середньої освіти у 2026 році
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожнівська
Сума2 210 688.00 UAH