• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Організація харчування у Хімчинському ліцеї «Інтелект» Рожнівської сільської ради

Кількість учнів - 294. Кількість дітоднів - 22344

Торги не відбулися

1 340 640.00 UAH без ПДВ
Номер: 49b9d0363a2948ccb3f24865035ca751
Внутрішній номер закупівлі: 30130268
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-006651-a   
Замовник: РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Никифоряк Микола Михайлович 380964663200 inbox@rozhnivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 340 640.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 13:38 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 13:38 - 27.08.2026 10:00
Аукціон: з 28.08.2026 13:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 340 640.00 Організація харчування у Хімчинському ліцеї «Інтелект» Рожнівської сільської ради