• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Організація харчування у Хімчинському ліцеї «Інтелект» Рожнівської сільської ради

Оголошено тендер

1 340 640.00 UAH
Номер: 970e53ac32f94c9183dfc41b14aeb132
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-007807-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 340 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Організація харчування у Хімчинському ліцеї «Інтелект» Рожнівської сільської ради
Примітки: Кількість дітоднів - 22344
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 19.08.2026 13:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожнівська
Сума268 128.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожнівська
Сума1 072 512.00 UAH