-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація харчування у Хімчинському ліцеї «Інтелект» Рожнівської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011337-a
Завершена
1 340 640.00
UAH без ПДВ
Номер:
6a12efe643bf4b6ab40b8c23981a50e2
Внутрішній номер закупівлі:
30244610
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011337-a
Замовник:
РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354389
-
Адреса:
78635, Україна, Івано-Франківська область, Косівський район, с.Рожнів
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Никифоряк Микола Михайлович 380964663200 inbox@rozhnivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 340 640.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація харчування у Хімчинському ліцеї «Інтелект» Рожнівської сільської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Каюк М.Д.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2824822629
-
Адреса:
78632, Україна, Івано-Франківська область, Хімчин
Ціна пропозиції
1 340 640.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
523e9a1837324ef99aa7d26bc65485aa
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011337-a-a1
Постачальник:
ФОП Каюк М.Д.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2824822629
-
Адреса:
78632, Україна, Івано-Франківська область, Хімчин
Номер договору:
5
Сума договору:
1 340 640.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Організація харчування у Хімчинському ліцеї «Інтелект» Рожнівської сільської ради: 1 340 640.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний