-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Герої...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 25, під'їзди 1,3 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2025-09-15-012216-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26437402
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульв. Слави...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульв. Слави, буд.13, під'їзд 1 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2025-09-12-011609-a
- Дата створення : 12.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26422144
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Герої...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд.1 ван/пас (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2025-09-12-010955-a
- Дата створення : 12.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26421475
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Герої...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 27, під’їзд 5 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2025-03-24-009304-a
- Дата створення : 24.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24804791
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Герої...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 23, під’їзд 10 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2025-02-24-003003-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24515603
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слав...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слави, буд. 8, під’їзд 6 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2025-02-21-009692-a
- Дата створення : 21.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24508557
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слав...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слави, буд. 3, під’їзд 9 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2025-02-21-009022-a
- Дата створення : 21.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24507978
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слав...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слави, буд. 3, під’їзд 7 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2025-02-21-008495-a
- Дата створення : 21.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24507377
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слав...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слави, буд. 3, під’їзд 1 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2025-02-21-007770-a
- Дата створення : 21.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24506961
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Герої...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 35, під’їзд 7 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2024-10-24-012957-a
- Дата створення : 24.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23014317
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Герої...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 23, під’їзд 9 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2024-10-15-013369-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22901077
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Герої...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 35, під’їзд 7 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2024-10-14-014967-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22887637
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слав...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слави, буд. 3, під’їзд 6 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2024-10-07-004392-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22805049
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, пров. Добров...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, пров. Добровольців, буд. 6, під’їзд 7 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2024-10-04-008967-a
- Дата створення : 04.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22796052
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Герої...×-
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 37, під’їзд 5 (усунення аварій в житловому фонді)
- ID: UA-2024-10-04-007660-a
- Дата створення : 04.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22794874
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -