-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 27, під’їзд 5 (усунення аварій в житловому фонді)
Тендер Prozorro UA-2025-03-24-009304-a
Завершена
74 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 370.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 370.00 UAH
Номер:
447964e1cc41426d9faab857d3cf6be8
Внутрішній номер закупівлі:
24804791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-24-009304-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013254
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Дідик +380678827006 anet77777777@ukr.net http://dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
74 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2025 14:51 - 29.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2025 14:51 - 01.04.2025 07:00
Період кваліфікації:
01.04.2025 07:00 - 02.04.2025 10:11
Період завантаження договору:
08.04.2025 00:00 - 18.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴74 000.00 Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 27, під’їзд 5 (усунення аварій в житловому фонді)