-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 27, під’їзд 5 (усунення аварій в житловому фонді)
Оголошено тендер
74 000.00
UAH
Номер:
5f083a1cd91c4112964a46364c6bdc6a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-24-011439-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013254
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013254
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
74 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 27, під’їзд 5 (усунення аварій в житловому фонді)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.03.2025 14:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума74 000.00 UAH