-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 27, під’їзд 5 (усунення аварій в житловому фонді)
Тендер Prozorro UA-2025-03-24-009304-a
Завершена
74 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 370.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 370.00 UAH
Період уточнення:
24.03.2025 14:51 - 29.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим