• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 25, під'їзди 1,3 (усунення аварій в житловому фонді)

Завершена

100 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0c91eb77cc174c48b8be5b0fb96d4d30
Внутрішній номер закупівлі: 26437402
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-15-012216-a   
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Анна Дідик +380678827006 anet77777777@ukr.net http://dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.09.2025 16:30 - 20.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.09.2025 16:30 - 23.09.2025 07:00
Аукціон: з 24.09.2025 14:13
Період кваліфікації: 23.09.2025 07:00 - 23.09.2025 14:47
Період завантаження договору: 29.09.2025 00:00 - 09.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 000.00 Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 25, під'їзди 1,3 (усунення аварій в житловому фонді)