-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд.1 ван/пас (усунення аварій в житловому фонді)
Тендер Prozorro UA-2025-09-12-010955-a
Завершена
110 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
07810fcaa9d0457c81b87a7d89a5f80a
Внутрішній номер закупівлі:
26421475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-12-010955-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013254
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Дідик +380678827006 anet77777777@ukr.net http://dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.09.2025 15:32 - 19.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.09.2025 15:32 - 22.09.2025 07:00
Аукціон:
з 23.09.2025 11:22
Період кваліфікації:
22.09.2025 07:00 - 22.09.2025 12:43
Період завантаження договору:
28.09.2025 00:00 - 08.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 000.00 Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд.1 ван/пас (усунення аварій в житловому фонді)